Для тих хто, має бажання перейти в ІТ з інших сфер

Лип 20, 2020 Пошук роботи

На практиці почастішали випадки, коли люди з інших професій на певному етапі свого життя приймають рішення перейти в галузь ІТ.

Як діяти та де саме шукати роботу, якщо ви – один з таких людей❓

☑️  В першу чергу, дуже рекомендую поспілкуватися із знайомими, які працюють в ІТ-сфері та відвідати кілька ІТ-заходів (виставки стартапів, конференції тощо).  Це дасть вам можливість зрозуміти чи приваблює вас сфера ІТ сама по собі.

☑️   Далі, спробуйте  визначитися на яку(-і) саме посаду(-и) ви реально можете претендувати і чим конкретно хотіли б займатися. Організаційна структура в ІТ-компаніях дуже схожа до структури в інших сферах. А можливо, після курсів ви раптом зрозуміли, що бачите себе на інших позиціях, наприклад, “аналітик”, “sales manager”, маркетолог та інші. В ІТ-компаніях також нерідко шукають юристів, бухгалтерів, фінансистів . Однак, на такі посади часто можуть вимагати знання англійської мови.

Таким чином, шукати роботу можна як за своїм основним фахом (але в сфері ІТ), так і змінити його, вигідно скориставшись своїм попереднім професійним досвідом.

Отже, ви впритул наблизилися до вибору найкращої вакансії для себе.

Ось мої рекомендації, за допомогою якого вам буде легше орієнтуватися в морі вакансій.

📌 Вмієте продавати, спілкуватися з людьми та знаєте англійську? Рекомендую вакансії sales manager, business manager, business development manager, key account manager, vip-manager.

📌 До вподоби обслуговування діючих клієнтів? Зверніть увагу на вакансії  аccount manager, support manager.  На ці посади можуть розглядати кандидатів з середнім рівнем англійської мови.

📌 Вмієте формувати базу потенційних клієнтів та здійснювати з ними перший контакт? Спробуйте вакансію лідогенератор, PreSales Manager. Тут є шанс обійтися без обов’язкового знання англійської мови.

📌 Любите людей, в курсі нових технологій та розвитку ринку ІТ, маєте велику емпатію та терпіння? Можливо, ви рекрутер або HR 😉

📌 Якщо англійської не знаєте, але маєте бажання продавати, спробуйте влаштуватися на вакансії менеджерів з продажу/операторів КЦ в продуктових ІТ-компаніях, чий продукт орієнтований саме на український ринок. Наприклад, туди, де займаються розробкою бухгалтерського, юридичного та іншого ПЗ або CRM- cистем.

📌 Бухгалтери, які “засумували”, можуть отримати “друге дихання”, працюючи спеціалістом з впровадження бухгалтерського обліку чи консультантом 1С.

Підсумовуючи, хочу додати, що хороші спеціалісти заробляють добре в будь-якій сфері, а не тільки в ІТ.

Бажаю знайти кожному хорошу роботу, яка ідеально підходить саме вам 😊

від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukUK
en_USEN ru_RURU ukUK