Наші клієнти та відгуки

Наші клієнти

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Відгуки

«Закривають всі вакансії компанії (в тому числі ТОП). Працюють швидко та якісно.»

Ігор Павельчук
Директор

«Світлана Прейс висококваліфікований спеціаліст з підбору персоналу. Допомогла нам з закриттям найскладніших вакансій! Все чітко та ясно, без пустих слів та плутанини.»

Євгенія Бердій
ТД “УКРСЕРВІС” HRD

«Задоволені співпрацею і рекомендуємо.»

Наталія Дячишин
Фінансовий директор

«I would recommend Svitlana to manage Human Resources in any company. She is a professional recruiter with high level of communication skills. I am very happy that I met her because she was the one who helped personally me to find a good job in Blockchain industry. It is a please to work with her.»

Dmitriy Asanov
СFO

«Співпрацювали з Світланою, щодо 2 позицій (архітектора C#/.Net, Сhief Marketing Manager), які вона успішно закрила. Комунікація не тільки продуктивна, але й приємна. Також варто зазначити професіоналізм в плані гнучкості пошуку та технічної освідченості. Рекомендуємо до співпраці!»

Lana Prusak
Talent Acquisition Specialist

«В компанії в нас немає штатного рекрутера, тому ми залучаємо Світлану Прейс та її команду до закриття вакансій відділу розробники та маркетингу. Дійсно допомагають бізнесу та швидко знаходять талановитих працівників.»

Ярослав Львович
СЕО

«Ми почали працювати зі Світланою Прейс у період активного розширення штату компанії. Ми підключили її до закриття різних вакансій (Product manager, Java developer, frontend developer (angular), Начальник відділу корпоративних продаж, менеджери з В2В продаж та інших працівників), вона добре справилася з усіма з них. Найбільш цінне для мене було те, що вона розуміла хто нам потрібний і особливості нашого бізнесу та давала нам якісних кандидатів у короткі строки. Вона добре працює з кандидатами, до нас приходили мотивовані люди з чітким розумінням наших задач. І ще дуже важлива для мене особливість – зі Світланою приємно працювати та вона завжди дотримувалась дедлайнів. Дуже її рекомендую.»

Євгенія Терлецька
Керівник відділу підбору та адаптації “ЛІГА:ЗАКОН”
previous arrow
next arrow
Slider
ukUK
en_USEN ru_RURU ukUK