Як і де шукати першу роботу в ІТ

Июл 20, 2020 Пошук роботи

Якщо у вашому кар’єрному багажі лише курси та палке бажання працювати в ІТ, то цей пост саме для вас. Сьогодні почну ділитися з вами напрацьованими порадами, як конвертувати “свіженький” сертифікат в омріяне робоче місце.

📌 Перш за все, необхідно скласти хороше резюме, де обов’язково вказати контакти і телефони, які прив’язані до месенджерів. Роботодавцям не завжди зручно спілкуватися з вами телефоном чи email, а месенджери – це просто та оперативно.

Ви можете скористатися сервісами для складення резюме або звернутися по допомогу до фахівця. Обов”язково вкажіть освіту, досвід роботи (якщо такий є), хобі. Врахуйте також ваші об’єктивні знання іноземних мов.

📌 Розмістіть своє резюме на job сайтах 

-https://djinni.co/developers/, 

https://dou.ua/,

–  https://rabota.ua/, 

– https://www.work.ua/, 

– https://grc.ua/ 

  📌 Підпишіться на розсилку вакансій на цих сайтах по вашій спеціалізації. Не забувайте відгукуватися на вакансії самостійно.

📌 Оновіть або створіть профіль на Linkedin та активуйте його для пошуку роботи.

📌 Розішліть у всі ІТ-компанії в місті своє резюме, обов’язково додаючи до нього індивідуальний супровідний лист. Списки таких компаній без проблем можна знайти на порталі DOU.

📌 Зареєструйтеся на сайтах з пошуку віддаленої роботи, якщо ви не готові працювати в офісі.

📌 Паралельно з розміщенням резюме, підпишіться на розсилку ІТ-кластеру у вашому місті. Список ІТ-кластерів: Список ІТ кластерів в Україні

📌 Підписавшись, ви будете регулярно отримувати інформацію про свіжі вакансії від компаній у вашому місті, а також оголошення про різноманітні заходи, в т.ч. про ІТ-буткемпи (Boot Сamp). За допомогою таких навчальних технічних програм ви зможете отримати нові для себе та актуальні для галузі знання, досвід співпраці з професіоналами своєї справи, а також шанс працевлаштуватися по завершенню програми на правах успішного випускника.

📌 Не оминайте увагою вакансії комерційних компаній. Часто великі підприємства мають свої власні відділи ІТ чи розробки (наприклад, у фармацевтичній галузі). З кожним днем зростає кількість компаній-виробників і торгівельних компаній, які прийняли рішення виходити в онлайн.

Направляйте до найуспішніших з них своє резюме, обов’язково із супровідним листом, де треба вказати, що готові розглянути повну/неповну зайнятість.

📌 Додайте до контактів в Linkedin фрілансерів і спеціалістів з вашої спеціалізації. Це може допомогти вам побудувати корисні зв’язки та знайти перший проект. Іноді бачу пости, що Senior, Team Lead чи інші працівники шукають собі колегу.

📌 Активно використовуйте соцмережі. Вони створені не тільки для розваг. У Фейсбуці та Телеграмі долучайтеся до місцевих груп з пошуку роботи (наприклад, “Робота Івано-Франківськ”, “Робота Київ”, “ІТ вакансії Харків” тощо). Рекрутери досить часто використовують їх для розміщення вакансій. Крім того, у спеціальному розділі “Вакансії” на Фейсбуці також можна відшукати свого майбутнього роботодавця та ознайомитися з його бізнес-сторінкою в соцмережах.

📌 На останок, загальна порада. Якщо у вашому місті не знайшлося роботи вашої мрії, то починайте розсилати резюме на вакансії в іншому місті та плануйте переїзд. При цьому, в резюме або супровідному листі обов’язково зазначте, що готові швидко переїхати.

По admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RURU
ukUK en_USEN ru_RURU